Strona główna Krótkofalarstwo FAQ Bo to się opłaca i naprawdę jest dobre!

Bo to się opłaca i naprawdę jest dobre!

Poniżej przedstawiam Wam propozycję hostingu www, z którego korzystam już od kilku lat. Nie poszedłbym tą drogą, gdybym nie był z niego mega zadowolony. Dlatego jeżeli właśnie poszukujesz hostingu na swoją stronę skorzystaj z tego linka, a przy tej okazji wesprzyj utrzymanie serwera hamnews.pl

Z czystym sumieniem i odpowiedzialnie polecam ten hosting ponieważ:

  1. Bardzo szybko reagują na problemy i prośby (bez jakichś cyrków w postaci pomocy „premium”),
  2. Można skalować obciążenie serwera, co ma wpływ na koszty. To oznacza, że nie musisz na początku kalkulować i wiedzieć jakie obciążenie wygenerują Twoje strony. Najczęściej musisz za to zapłacić już na początku. Tutaj jest tak, że masz opłatę minimalną roczną, a jeżeli Twoja strona wystrzeli możesz sobie doładować konto i przeznaczyć pieniądze na większy ruch. Ale dopiero, gdy to się wydarzy!
  3. Serwer jest mega intuicyjny w obsłudze
  4. Jest naprawdę korzystny cenowo
  5. Przeniosą Twoją stronę z innego hostingu bez dodatkowych opłat, poprawią błędy przenoszenia (skorzystałem z tego w pełni)

Mój koszt roczny to kwota 251 zł brutto za wszystko. Warto zastanowić się przy wyborze hostingu jaka będzie skala naszego działania. Chodzi głównie o ruch, miejsce na dysku, obciążenie serwera. Jeżeli ma być to tylko wizytówka jednostronicowa Twojej firmy to na pewno znajdą się tańsze hostingi, ale jeżeli postanowisz z czasem do tej wizytówki dobudować np. sklep, to warto pomyśleć bardziej perspektywistycznie.

Dodatkowo, gdyby ktoś rejestrował usługę proszę wpisać kod polecającego „research” dzięki temu dostaniesz 5% zniżki na cały rok.

SKORZYSTAJ Z TEGO LINKU I PRZY OKAZJI WESPRZYJ NASZĄ STRONĘ.

Pozdrawiam
Artur SQ5NWA